Darbuotojų paieška ir atranka

   Naujų darbuotojų priėmimas į darbą – rizikinga ir svarbi investicija. Tinkamo kandidato atranka iš įmonės reikalauja didelių laiko ir piniginių sąnaudų. Siekdami sumažinti minėtas sąnaudas, klientui siūlome profesionalias atrankų metodus, aukštą kompetenciją. 
   Vykdydami darbuotojo paiešką ir atranką naudojame skirtingus būdus. Tai gali būti pilna darbuotojų atranka, dalinė darbuotojų atranka arba tiesioginė darbuotojų paieška („galvų medžioklė“). 

   Pilna darbuotojų atranka – tai dažniausias paieškos metodas, leidžiantis organizacijai mažiausiomis laiko ir finansinėmis sąnaudomis įdarbinti reikalavimus atitinkančius kandidatus.

Naudojant dalinės atrankos metodą, skirtingai nuo pilnos atrankos, atliekame tik dalį atrankos proceso. Šis metodas skirtas tinkamiausių kandidatų gyvenimo aprašymų (CV) gavimui. Tai gali būti kandidatų įvertinimas tik telefoninio pokalbio metu arba tik atsiliepusių į skelbimą kandidatų gyvenimo aprašymų pristatymas klientui be mūsų įvertinimo. Siūlome tai naudoti žemesnių, mažiau sudėtingų pozicijų darbuotojų paieškai.

   „Galvų medžioklė - kandidatų paieškos metodas, dažniausiai taikomas aukštesniojo ir aukščiausiojo lygio darbuotojams atrinkti, kai geriausi, labiausiai kliento poreikius atitinkantys kandidatai yra tiesiogiai pritraukiami prisijungti prie įmonės. Šis metodas yra efektyvus, kai ieškomų specialistų rinkoje nėra daug ir jie darbo paieškose nedalyvauja.
Siekdami kuo didesnio kandidatų atsiliepimo, darbo pasiūlymų skelbimus talpiname didžiausiuose Lietuvos darbo paieškos portaluose.
   Vidutiniškai per 3-4 savaites pateikiame 3-4 kandidatus, atitinkančius keliamus reikalavimus ir turinčius tik geras rekomendacijas. Klientų pageidavimu atliekame kandidatų psichologinį asmenybės ir profesinių gebėjimų vertinimą.
   Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir ieškomo darbuotojo pozicijos, svarbiausias mūsų tikslas – rasti klientui tinkamiausią kandidatą.

 

 
 

Karjeros konsultacijos

 

Darbuotojų paieška ir atranka

 

Išorinio personalo vadovo paslaugos

 |  Karjeros konsultacijos |  Darbuotojų paieška ir atranka |  Išorinio personalo vadovo paslaugos |  Apie mus |  Kontaktai |  Partneriai | 
Sprendimas: Intesp@